USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
  • Επικοινωνία

Apartamento Guaruja, Com Sacada Vista Mar! Pe Na Areia, Lindo!

ex. Apartamento Lindo Com Sacada Vista Mar! Pe Na Areia!!!

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-26
2026-09-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

44

Apartamento Guaruja, Com Sacada Vista Mar! Pe Na Areia, Lindo!

 Wi-Fi
 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Πρόσβαση σε αναπηρικό αμαξίδιο

Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Το Apartamento Guaruja, Com Sacada Vista Mar! Pe Na Areia, Lindo! με 4 υπνοδωμάτια βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία και έχει θέα στη θάλασσα. Το Ενυδρείο Acqua Mundo απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από αυτό το διαμέρισμα 135 τ.μ.

Λέσχη ΓκοΛφ Guaruja και Λέσχη Γιοτ του Santos βρίσκονται σε απόσταση 7 χιλιομέτρων και 3 χιλιομέτρων αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Στάση λεωφορείων βρίσκεται επίσης ακριβώς δίπλα στο κατάλυμα.

Για την άνεση των επισκεπτών στο Apartamento Guaruja, Com Sacada Vista Mar! Pe Na Areia, Lindo! υπάρχει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών. Θα βρείτε επίσης walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα.

Αυτό το διαμέρισμα παρέχει κουζίνα, τραπεζαρία σε περίπτωση που οι επισκέπτες θέλουν να μαγειρέψουν.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • 24ωρη υποδοχή
  • VIP check-in/ -out
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
  • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Δωμάτιο με θυρίδες
  • Ιδιωτική παραλία
  • Ανελκυστήρας
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Πυροσβεστήρες

Γεύματα και ποτά

  • Βραστήρας
  • Στεγνωτήρα
  • Κουζινικά είδη

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Παραλία
  • Ομπρέλες θαλάσσης
  • Ξαπλώστρα
  • Κήπος

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • Καθιστικό
  • Ταράτσα
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Πλυντήριο ρούχων
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 22:00
Check-out: από 09:00 έως 10:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Ποια γνωστά αξιοθέατα υπάρχουν κοντά στο το Apartamento Guaruja, Com Sacada Vista Mar! Pe Na Areia, Lindo!;

    Εμπορικό Κέντρο La Plage καθώς και Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro Parish βρίσκονται κοντά στο το Apartamento Guaruja, Com Sacada Vista Mar! Pe Na Areia, Lindo!.
  • ❓

    Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apartamento Guaruja, Com Sacada Vista Mar! Pe Na Areia, Lindo!;

    Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apartamento Guaruja, Com Sacada Vista Mar! Pe Na Areia, Lindo! στο κέντρο της πόλης.
  • ❓

    Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το Apartamento Guaruja, Com Sacada Vista Mar! Pe Na Areia, Lindo!;

    Το το Apartamento Guaruja, Com Sacada Vista Mar! Pe Na Areia, Lindo! παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
  • ❓

    Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Apartamento Guaruja, Com Sacada Vista Mar! Pe Na Areia, Lindo!;

    Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Guaruja, Com Sacada Vista Mar! Pe Na Areia, Lindo!.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-26
2026-09-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Apartamento Guaruja, Com Sacada Vista Mar! Pe Na Areia, Lindo!, Βραζιλία

Av. Puglisi, 81 Edificio Arpoador, Apto 141, 14 Andar, Γκουαρούχα, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved